Disclaimer – YASAL UYARI

Yasal uyarı / Disclaimer

Bu web sitesinin (pafzo.com) kullanımı için aşağıdaki kullanım koşulları geçerlidir. Bu web sitesini kullanarak, kullanım şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırsınız.

Bilgilerin Kullanımı

pafzo.com , bu web sitesinde her zaman doğru ve güncel bilgiler sağlamaya çalışır. Bu bilgiler mümkün olan en büyük özenle derlenmiş olsa da, annem.net bilgilerin eksiksizliğini, doğruluğunu veya güncelliğini garanti etmez. Web sitesinde yer alan hukuki bilgiler genel niteliktedir ve hukuki tavsiye yerine geçemez.

Bilgilerden hiçbir hak türetilemez. pafzo.com, bilgilerin veya web sitesinin kullanımından veya web sitesinin hatalı çalışmasından kaynaklanan hasarlardan sorumlu değildir.

E-mail

pafzo.com, kendisine gönderilen e-postaların alınacağını veya işleneceğini (zamanında) garanti etmez, çünkü e-postaların zamanında alınması garanti edilemez. İlişkili güvenlik riskleri nedeniyle e-posta trafiğinin güvenliği tam olarak garanti edilemez. pafzo.com ile e-posta yoluyla şifreleme veya parola koruması olmadan mail göndererek bu riski kabul etmiş olursunuz.

Bağlantılar

Bu web sitesi, üçüncü şahısların web sitelerine bağlantılar içerebilir. pafzo.com, üçüncü şahısların web siteleri üzerinde hiçbir etkiye sahip değildir ve bunların kullanılabilirliğinden veya içeriğinden sorumlu değildir. Bu nedenle pafzo.com, üçüncü şahıs web sitelerinin kullanımından kaynaklanan hasarlar için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Fikri Mülkiyet Hakları

pafzo.com’in tüm yayınları ve ifadeleri telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Kişisel ve ticari olmayan kullanım dışında, bu yayınlardan ve iletişimlerden hiçbir şey, annem.net’in önceden yazılı izni olmaksızın çoğaltılamaz, kopyalanamaz veya herhangi bir şekilde halka açıklanamaz.